Uddannelsesforløbet, der åbner dig ind i de dybeste og smukkeste steder af din krop, sind og ånd.
En rejse ind i sjælens Univers.
For at få det bedste udbytte af Heart & Dharma© uddannelsen er det vigtigt, at du har en grundlæggende viden om mindfulness og meditation og at du har en egen mindfulness- og meditationspraksis. Det kan være, du har fulgt et af mine forløb, f.eks. Master of Heart & Mind, Life & Mindfulness Practitioner, LMP-online eller at du har en tilsvarende grunduddannelse. Ved bestillingen angiver du dette. Du er hjerteligt velkommen til at skrive yderligere oplysninger i feltet dertil, hvis du tænker, det er vigtigt for mig at vide.
VIGTIGT: Inden din tilmelding kan godkendes, skal du have haft en opklarende samtale med Flora. Samtalen skal afgøre, om du er kvalificeret til at deltage på Heart & Dharma uddannelsen og om det er det rigtige valg for dig. Kontakt Flora på flora@livsbevidsthed.dk for at aftale samtalen.
Enkelte betalingskort kan give udfordringer ved betaling over 25 tkr. - hvis din bestilling afvises uden grund, så kontakt os - så kan det være at dit betalingskort har denne indbyggede sikkerhed og så løser vi det på anden måde. Hvis du har spørgsmål om betalingen, så kontakt os endelig pr. mail. Hvis du skal betale med EAN faktura, så skriv til os på info@livsbevidsthed med alle oplysningerne.
10.000 kr af din betaling betragtes som depositum uanset om du betaler hele beløbet på een gang eller du fordeler betalingen. Ved afmelding senest 6 mdr. før første uddannelsesdag vil vi forsøge at afsætte din plads til anden side og i tilfælde af dette får du hele din indbetaling igen fratrukket 50% af depositum. Ved afmeldingen senest 3 mdr før første uddannelsesdag vil vi forsøge at afsætte din plads til anden side og i tilfælde af dette, får du din indbetaling igen fratrukket depositum. Ved afmelding senere end 2 mdr før første uddannelsesdag er din tilmelding bindende og vi kan ikke tilbagebetale. Hvis vi aflyser eller annullerer din tilmelding til uddannelsen får du naturligvis hele din indbetaling retur.
Når du afgiver din bestilling skal din plads endeligt bekræftes. Det sker ved en afklarende samtale med Flora. Du er velkommen til at tage denne samtale inden din tilmelding. Kontakt Flora på flora@livsbevidsthed.dk for at aftale nærmere. Du kan godt tilmelde dig inden samtalen for at sikre dig plads på uddannelsen. Hvis du har tilmeldt dig og betalt inden samtalen med Flora og det viser sig, at Heart & Dharma ikke er det rigtige for dig og du derfor ikke får en plads på uddannelsen, så får du naturligvis hele din indbetaling retur.
Alle beløb er i DKK og inkl. 25% moms.
Hvis du er i tvivl eller har spørgsmål, så kontakt os på info@livsbevidsthed.dk
Uddannelsesforløbet, der åbner dig ind i de dybeste og smukkeste steder af din krop, sind og ånd.
En rejse ind i sjælens Univers.
Due | Amount | 25% moms | Total |
---|---|---|---|
Today | DKK 31,000.00 | DKK 7,750.00 | DKK 38,750.00 |
Today | DKK 38,750.00 |
---|